Randevu Швидкі Побачення

Randevu Speed Dating - це зустрічі швидких побачень, де за один вечір Ви маєте можливість познайомитись з 7-12 представниками протилежної статі та вирішити, чи бажаєте Ви далі зустріти цю людину, після семи хвилинної розмови...

   За день до зустрічі організатори попредньо продзвонюють всіх учасників та нагадують про зустріч час і місце проведення, можливі зміни, тому обовязково чекайте тел. дзвінка з підтвердженням про зустріч. Якщо вам з якихось причин не зателефонували, прохання зв`язатися з нами самостійно, для того, щоб уникнути будь-яких непорозумінь.

* зустрічі Швидких Побачень відбуваються по Неділях о 17:00 в ресторані-клуб "Атмосфера" (м. Львів вул. Сербська). Вартість участі - 50грн., у вартість входить коктель або сік.

Не відкладай можливість мати вибір!!!

Зареєструйся на сайті реєстрація: http://www.randevudate.com/ua/ukrana/lviv/ або зателефонуй (067) 673-85-15; (093) 450-89-36 м.Львів

Правила та умови

  Randevu "Швидкі Побачення" відбуваються в форматі міні-зустрічей, де учасники підбираються по певній віковій категорії. На зустрічі (що триває близько 2 год.) кожен з учасників матиме 10 - 12 зустрічей тет-а-тет з представниками протилежної статі. Дівчата розміщуються за столиками, а чоловіки послідовно пересідають від однієї дівчини до іншої. Кожна пара матиме 7 хвилин для спілкування. Після кожного міні-побачення учасники відмічають свої симпатії в "картці симпатії". Якщо вам сподобався співрозмовник ви ставите "+" - це означатиме, що ви бажаєте продовжити спілкування в майбутньому. По завершенню вечірки "картки симпатій" здаються організаторам. Потім організатори вручають конверти з контактами тих співрозмовників хто Вам поставив "+".

   Формат швидких побачень "Speed Dating", був придуманий раввином Яковом Дево з Лос-Анжелеса, щоб допомогти людям, які бажають вступити в шлюб знайти один одного. Перша вечірка міні-побачень відбулась в Беверлі Гіллз наприкінці 1998р. Проте дуже швидко Speed Dating став популярним у всьому світі, як сучасний та революційний спосіб знайомств для успішних але завантажених роботою одинаків. В США та Великобританії уже давно вечірки стали як модний тренд. Їх відвідують відомі особистості та показують в кіно від "Секс в великому місті", "Метод Хітча" до "Сімпсонів".

   Такий спосіб знайомств в наш час, набув все більшої популярності. В епоху високих технологій люди багато часу проводять за компютером. Звичні раніше види знайомств поступово витісняються та стають неефективними. Люди все більше спілкуються в мережах, але це рідко призводить до близьких відносин. Можна довго спілкуватись в онлайн так і ніколи не побачивши співрозмовника. Проблема живого спілкування з цілю знайомства для створення сімїї стає все більш актуальним. Зустрічі "Швидких Побачень" дозволяють за короткий час (близько 2-х годин), познайомитись з 7 - 12 людьми протилежної статі, дізнатись їх хобі, рід занять, інтереси та зрозуміти для себе, чи бажаєте ви далі зустріти цю людину після 7 хвилинної розмови. . .

    P.S. Randevu швидкі побачення - це не шанс, це можливість:)

Посмотреть события
можно выбрав
страну и город